Dwie sprawy, których przedmiot jest identyczny, nigdy nie toczą się w taki sam sposób.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sonia Idzikowska


Jako adwokat, jestem w pełni świadoma, że spory prawne to nie tylko rozwiązywanie sporu w oparciu o „suche” przepisy czy orzecznictwo. Wszelkie sprawy, w szczególności należące do materii prawa rodzinnego oraz spadkowego, to przede wszystkim ludzie, ich osobiste dramaty i rozterki. Ta wiedza, a także zrozumienie sprawia, że każda prowadzona przeze mnie sprawa ma dla mnie niepowtarzalny charakter i tym samym do każdego Klienta podchodzę w sposób wysoce indywidualny.

Zdaję sobie sprawę, że zawiłe procedury prawne i niejednoznaczne przepisy zwiększają poczucie bezsilności i dezorientacji, dlatego też prowadzę sprawy oraz świadczę wszelką pomoc prawną, w sposób prosty i zrozumiały, wyjaśniając dalsze etapy postępowania, czy kolejne planowane kroki prawne. W komunikacji z Klientami rozwiewam wszelkie wątpliwość językiem, który pozbawiony jest prawniczego żargonu.

Zależy mi na tym aby ten trudny czas, jakim jest proces, był dla Klientów możliwie najmniej stresujący dzięki atmosferze zaufania oraz pełnego zrozumienia.

W mojej pracy przyświeca mi przede wszystkim dobro Klienta, skuteczne i szybkie poprowadzenie sprawy oraz rozwiązanie problemu, z którym Klient przychodzi do Kancelarii.

Biegle posługuję się językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.
Zlecając mi do prowadzenia sprawę, macie Państwo pewność, że wszystkie czynności procesowe prowadzone będą przeze mnie osobiście, bez udziału asystentów. Wiem, że wyłącznie osobiste zaangażowanie adwokata prowadzącego sprawę gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

Doradzam Klientom w rozwiązywaniu problemów w każdym stadium postępowania.

Sprawdź na jakich zasadach możliwa jest współpraca z Kancelarią.